Oferty pracy

Dla przyszłych spawaczy oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie, które zapewni zdobycie umiejętności w wybranej metodzie spawania,
  • możliwość dofinansowania do szkolenia,
  • certyfikat Instytutu Spawalnictwa honorowany w całej Europie,
  • możliwość zatrudnienia w firmie RADIIS już bezpośrednio po szkoleniu,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracę (dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą),
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • długookresową perspektywę współpracy,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Dla aktualnych spawaczy oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy o współpracę (dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą),
  • możliwość podwyższania kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty weryfikacji umiejętności, odnowy uprawnień oraz ćwiczeń i zwiększania swoich kwalifikacji pod okiem instruktora.

Spawacz w metodzie MAG 135 lub TIG 141:

Zadania:
  • spawanie konstrukcji w przemyśle metodą MAG 135 lub TIG 141,
  • łączenie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
  • doświadczenie przy spawaniu metodą MAG/MIG lub TIG 141 minimum 1 rok,
  • posiadanie uprawnień spawalniczych metodą MAG 135 lub TIG 141 w zakresie spawania blach spoinami doczołowymi,
  • umiejętność montowania oraz łączenia według rysunku technicznego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania),
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka itp.),
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana jest umiejętność żłobienia elektrodą węglową, oraz inne posiadanie dodatkowych umiejętności spawalniczych i ogólnotechnicznych (np. obsługa suwnic).

Oferujemy pracę dla Pracowników linii produkcyjnej obróbki mechanicznej

Oferujemy mozliwość zdobycia uprawnień:
obsługa wózków jezdniowych i suwnic niezbędnych na tym stanowisku pracy