Resurs UDT w Sandomierzu

Zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań na rynku spawalniczym, które opierają się na wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które skierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

RADIIS – firma z doświadczeniem

Naszej firmie zaufało już wielu odbiorców. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów z branży spawalniczej. Dostarczamy rozwiązania zarówno na poziomie biznesowym, jak i technicznym. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i z należytą starannością. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, zachowując dokładność i profesjonalizm. Wyróżnia nas kompleksowość usług i elastyczność, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego szuka. Gwarantujemy efektowne rozwiązania w dziedzinie szkoleń, usług projektowych i doboru sprzętu. Podczas kontaktu z klientem wypracowujemy takie rozwiązania, które będą dopasowane do jego potrzeb.

Resurs UDT – Sandomierz

Zajmujemy się wykonywaniem prac, jakie związane są z obliczaniem i wykonywaniem dokumentacji resursu w Sandomierzu dla wszystkich urządzeń transportu bliskiego, jak i przeglądów specjalnych. Warto podkreślić, że resurs jest związany z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. dotyczącym warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. 2018 poz. 2176). To z kolei wskazuje, że resurs obejmuje graniczne parametry, jakie są wykorzystywane do identyfikacji i oceny stanu technicznego. Zostają określone z pomocą liczby cykli pracy i stanu obciążenia urządzeń transportu bliskiego wraz z uwzględnieniem warunków użytkowania.

RADIIS – resurs UDT w Sandomierzu

Jako przedsiębiorca powinieneś wiedzieć, że resurs urządzeń i specjalne przeglądy są wykonywane przez doświadczonych pracowników inżynieryjno-technicznych, jak i uprawnionych rzeczoznawców maszynowych. Wiele zależy także od potrzeb osoby zlecającej te czynności i stopnia skomplikowania.

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania dotyczące spawalnictwa. Zatrudniamy sztab specjalistów, którzy zajmują się realizowaniem zadań dotyczących tej branży. Posiadamy kompetencje związane z rekrutacją fachowej kadry spawalniczej i monterskiej, zajmujemy się szkoleniami zawodowymi i kompleksową obsługą klientów w Sandomierzu – od doboru sprzętu i urządzeń, po doradztwo techniczne i sprzedaż. Każde zlecenie jest dla nas priorytetowe, a zadowolenie klienta stanowi potwierdzenie najlepszej jakości usług. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Skontaktuj się z nami!