Kurs HDS UDT w Stalowej Woli

Radiis – czym się zajmujemy?

Jako firma od lat specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań oraz usług spawalniczych. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz kursów. Warto poszerzać swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności, ponieważ na rynku pracy pojawiają się oferty z różnych dziedzin. Zapisując się na nasze szkolenie, zyskujesz międzynarodowy certyfikat, uwzględniany przez pracodawców.

Kurs HDS UDT Stalowa Wola – czego Cię nauczymy?

Zapraszamy na Kurs HDS UDT w Stalowej Woli. W ramach szkolenia zdobędziesz wszystkie kompetencje niezbędne do operowania żurawiem, a także kierowania wózkami widłowymi (UDT). Kurs obejmuję przygotowanie kandydatów do obsługi trzech typów żurawi: przenośnego, stacjonarnego oraz przewoźnego. Podczas zajęć:

  • zdobędziesz wiedzę dotyczącą dozoru technicznego narzędzia pracy,
  • przyswoisz sporo wiadomości dotyczących żurawi HDS oraz wózków widłowych,
  • poznasz wszystkie obowiązki operatorów wózków widłowych i żurawi
  • zapoznasz się z zasadami BHP.

Oprócz tego czeka Cię wiele zadań praktycznych, które są wykonywane pod czujnym okiem specjalistów prowadzących szkolenie. Pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań, abyś zdobył potrzebną wiedzę i umiejętności.

Kurs HDS UDT w Stalowej Woli – warunki ukończenia szkolenia.

Na Kurs HDS UDT może zapisać się każda osoba, która ukończyła 18 lat. Ponadto musi posiadać ona świadectwo ukończenia minimum szkoły podstawowej, a także zaświadczenie od lekarza medycyny pracy dotyczące braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora HDS UDP. To wszystkie wymagania formalne, jednakże czeka Cię również egzamin końcowy. Aby zdobyć kwalifikacje, musisz uzyskać pozytywny wynik zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej egzaminu. W efekcie otrzymasz zaświadczenie kwalifikacyjne na drukach MEN, uprawniające Cię do obsługi żurawi przeładunkowych (HDS) oraz wózków widłowych UDT.

Kurs HDS UDT w Stalowej Woli – korzyści

Umiejętności nabywane poprzez uczestnictwo w kursie są obecnie bardzo cenione przez pracodawców w Polsce i za granicą. Nasi absolwenci zazwyczaj szybko znajdują pracę na warunkach, które ich satysfakcjonują. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje horyzonty lub planujesz się przebranżowić, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która podzieli się z Tobą nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. Oprócz teorii, będziesz mógł także nabyć praktyczne umiejętności, przygotowujące Cię do podjęcia pracy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu HDS UDT w Stalowej Woli, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!