Kurs HDS UDT w Sandomierzu

Jesteśmy firmą od wielu lat zajmującą się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń. Nasze usługi kierujemy do wszystkich grup zawodowych. Najczęściej jednak korzystają z nich firmy techniczne, budowlane, remontowe, zakłady produkcyjne oraz magazyny. Z nami możesz wybrać, jak chcesz współpracować – podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, jak i regularnej współpracy.

Kurs HDS UDT w Sandomierzu

HDS, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy, jest wykorzystywany w transporcie drogowym. Służy on nie tylko do załadunku, ale także przewozów towarów ciężkich. Aby móc kierować ciężkimi pojazdami, kierowca musi jednak posiadać specjalistyczne uprawnienia. Wymagane minimum to zrealizowany kurs HDS, który kończy się egzaminem państwowym. Kurs HDS przygotowuje przyszłego operatora do pracy z każdym żurawiem przenośnym. Dodatkowo, zapewnia on nie tylko miejsce pracy, ale i lepsze zarobki.

Wymagania, jakie musisz spełniać, jeśli chcesz zapisać się na kurs

Istnieje mnóstwo wymagań, które stawiane są przed osobą, która chce zostać operatorem żurawia. Najważniejsze z nich to:

  • posiadanie co najmniej podstawowego wykształcenia,
  • skończone 18 lat,
  • zaświadczenie lekarskie świadczące o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Każdy kurs HDS, jaki realizujemy, oparty jest na bazie wymagań Urzędu Dozoru Technicznego, czyli UDT oraz przepisów prawnych, jakie obowiązują w danym momencie. W programie szkoleniowym HDS znajdziesz m.in.:

  • zajęcia praktyczne,
  • szkolenie z BHP operatora maszyn,
  • informacje dotyczące obowiązków na stanowisku operatora maszyn,
  • informacje o budowie hydraulicznych dźwigów samochodowych.
  • informacje na temat eksploatacji HDS,
  • informacje dotyczące dozoru technicznego.

Jak wygląda egzamin UDT po kursie HDS?

Po każdym szkoleniu HDS każdy, kto chce zdobyć uprawnienia HDS, musi podejść do egzaminu, który odbywa się przed UDT, czyli Urzędem Dozoru Technicznego. Egzamin ma formę testu jednokrotnego wyboru, zdający musi pisemnie odpowiedzieć na 15 pytań w ciągu 30 minut. By uzyskać uprawnienia, należy udzielić co najmniej 11 poprawnych odpowiedzi.

Kurs HDS UDT w Sandomierzu, który organizujemy, zapewni Ci zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, dzięki którym bez problemu poradzisz sobie ze zdaniem egzaminu państwowego. Nasi szkoleniowcy to wykwalifikowana kadra, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę kursantom. Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem uprawnień na HDS, zapraszamy do zapisów.

Skontaktuj się z nami!