Kurs podesty UDT w Stalowej Woli

Samodoskonalenie i poszerzanie swoich kwalifikacji to najbardziej opłacalna inwestycja. Rynek pracy dynamicznie się zmienia, co oznacza, że jeśli chcesz utrzymać dobrze płatną posadę, co jakiś czas musisz wziąć udział w szkoleniach, by podnieść lub odnowić swoje kwalifikacje. Nasza firma zajmuje się organizacją różnego rodzaju kursów, które często kończą się egzaminem państwowym, w wyniku którego wiele osób zdobywa uprawnienia, otwierające im drzwi do dalszej kariery. Tym razem organizujemy kurs UDT na podesty w Stalowej Woli.

 Kurs na podesty UDT w Stalowej Woli – korzyści

Osoby prowadzące kurs powinny wyposażyć kursantów w wiedzę, niezbędną do wykonywania zadań na wybranym stanowisku. Szkolenie na podesty UDT w Stalowej Woli to okazja, by zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktykę. Co zyskasz, biorąc udział w szkoleniu?

  • Zgromadzisz wiedzę dotyczącą podestów ruchomych, maszynoznawstwa, budowy i eksploatacji maszyn.
  • Poznasz obowiązki, jakie spoczywają na operatorze podestów ruchomych.
  • Zaznajomisz się z zasadami BHP na tym stanowisku.

Kurs na podesty UDT w Stalowej Woli to nie tylko teoria, ale przede wszystkim zajęcia praktyczne na typie podestów IP. Po przejściu całego kursu będziesz gotów, aby podejść do egzaminu państwowego. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz certyfikat wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Kończąc kurs na podesty UDT w Stalowej Woli, zyskujesz uprawnienia na podesty ruchome przejezdne, w tym wolnobieżne i samojezdne montowane na pojeździe.

 Kurs oferowany przez RADIIS – Stalowa Wola 

Kursy na podesty UDT organizowane przez naszą firmę są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która w przystępny sposób przekazuje wiedzę. Nasi szkoleniowcy to ludzie z pasją, którzy w pełni zasługują na miano profesjonalistów. Jeżeli chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, to skontaktuj się z nami. Uczestnicząc w kursie, zyskasz wiele różnych profitów. Nie tylko zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale także poznasz, jak wygląda praca na podestach ruchomych w praktyce. Zapewniamy Ci gruntowne przygotowanie, dzięki któremu bez większych problemów zdasz egzamin państwowy i odbierzesz certyfikat, będący Twoją przepustką do wykonywania zawodu. Dzięki temu będziesz w stanie zdobyć dobrą pracę i zyskać wiele korzyści – nie tylko finansowych.

Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie na podesty UDT w Stalowej Woli, skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

 

Skontaktuj się z nami!