Weryfikacja i odnowienie uprawnień spawalniczych w Stalowej Woli

Zgodnie z prawem jesteś zobowiązany do odnowienia uprawnień spawalniczych co dwa lata. Chcesz, żeby twoje uprawnienia były uznawane przez pracodawców zarówno w Polsce, jak i za granicą? Jeśli właśnie zbliża się pora na ich uaktualnienie, to bardzo dobrze trafiłeś. Nasze centrum kształcenia oferuje kursy, dzięki którym będziesz w stanie odnowić uprawnienia spawalnicze w Stalowej Woli.

Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy i inżynierowie, których autorytet jest poparty wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą. Wybierając nasz ośrodek szkoleniowy, nie tylko potwierdzisz uprawnienia, ale także będziesz mógł wzbogacić swoją wiedzę. Opuścisz go z poczuciem, że nie zmarnowałeś cennego czasu, tylko zainwestowałeś go we własną przyszłość.

Weryfikacja i odnowienie uprawnień spawalniczych w Stalowej Woli

Ze względu na korzystne położenie Stalowej Woli, bez problemu dotrzesz do nas ze wszystkich rejonów województwa podkarpackiego oraz województw sąsiednich. Nierzadko kursanci, stawiając wysoką jakość kształcenia na pierwszym miejscu, przybywają do nas z odległych regionów Polski. Z myślą o nich zapewniamy zakwaterowanie w dogodnych cenach, w bezpośrednim sąsiedztwie CSK.

Czym Centrum Kształcenia Spawaczy RADIIS wyróżnia się na tle innych ośrodków szkoleniowych?

Nasze centrum zostało oddane do użytku 5 lat temu. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju. Zajęcia teoretyczne odbywają się w kompleksowo wyposażonych salach. Jednak najważniejszą częścią obiektu jest warsztat oraz spawalnia. Zostały one wyposażone w najwyższej klasy elektronarzędzia oraz urządzenia spawalnicze. Pomieszczenia w pełni spełniają normy BHP, a sama spawalnia posiada nowoczesny system filtrowentylacji. To atuty, które sprawiają, że osoby chcące odnowić uprawnienia spawalnicze w Stalowej Woli, zgłaszają się do nas.

Na czym polega odnowienie uprawnień spawalniczych?

Weryfikacja uprawnień spawalniczych odbywa się w następujących metodach: elektrodą otuloną 111, MAG 135/138, MIG 131, drutem proszkowym 136, TIG 141, gazowe 311. Weryfikacje są prowadzone we wszystkich spawanych materiałach: stali niestopowej, stali stopowej, aluminium oraz jego stopach. W części teoretycznej kursu zostanie omówiona norma Euro, przebieg egzaminu oraz zmienne zasadnicze w uprawnieniach spawacza. W części praktycznej wykonasz zadanie egzaminacyjne. Dzięki temu dokonasz weryfikacji i przedłużysz swoje uprawnienia spawalnicze.

Jeśli zbliża się termin odnowienia uprawnień spawalniczych, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.