NISKO | Centrum szkoleniowe

Po pierwsze – nie trać pieniędzy na drogie hotele! Tanie noclegi dla kursantów.

Ze względu na to że często mamy zaszczyt gościć klientów z takich miast jak: Sanok, Kraków, Lublin, Warszawa, Poznań a nawet Szczecin oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowe noclegi w centrum miasta Nisko oraz Stalowa Wola.

Zakwaterowanie: Gwarantujemy zakwaterowanie na czas kursu w niewielkiej cenie. W komfortowo wyposażonych lokalach będzie można odpocząć przed kolejnym dniem nauki. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, telewizory oraz czajniki elektryczne. Na miejscu znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem.

Pokoje znajdują się kilka minut drogi od Ośrodka Szkoleniowego RADIIS w Nisku. Zapewniamy darmowy parking.

Wyżywienie: Ze względu na zróżnicowane gusta kulinarne standardowo wyżywienie organizowane jest we własnym zakresie. Mamy  jednak możliwość przygotowywania posiłków specjalnie do tego celu przygotowanej kuchni lub wykupienia obiadów w niewielkiej cenie (catering).

Po drugie – łatwy dojazd!

Ośrodek zlokalizowany jest przy głównej trasie łączącej Rzeszów i Stalową Wolę (ok. 60 km od Rzeszowa).  Swobodę komunikacyjną zapewnia duża ilość busów regularnie jeżdżących pomiędzy Rzeszowem i Stalową Wolą (np, Marcel – gdzie jako miejsce startu wybieramy Rzeszów – Centrum Handlowe Europa II, a jako miejsce docelowe Nisko – Malce (kierowcę należy poprosić o zatrzymanie się na przystanku na ul. 1000-lecia). Najbliższy przystanek z CKS Radiis łączy zaledwie 100m.

Stalowa Wola ze względu na swoje centralne położenie stanowi punkt w którym stykają się wszystkie lokalne linie autobusowe, dzięki czemu dojazd z większości miast województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego jest bezproblemowy. Dla osób z dalszych regionów punktem pośrednim jest miasto wojewódzkie Rzeszów, z którego można łatwo dotrzeć do Niska (wszystkie linie komunikacyjne Rzeszów – Stalowa Wola mają swoje przystanki w Nisku).


Zapraszamy przyszłych spawaczy, elektryków oraz operatorów urządzeń z całej Polski!

 

Informacja o szkoleniu: