Kurs na suwnice UDT w Rzeszowie

Nabywanie nowych kompetencji i umiejętności oraz rozwijanie się pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy, stanowią niezawodny sposób na sukces. Posiadanie konkretnego fachu jest w stanie zapewnić Ci możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy, która będzie przynosiła satysfakcję i zagwarantuje pełną niezależność. Niezbędną wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną, zdobędziesz podczas kursu na suwnice UDT, który organizowany jest w Rzeszowie. Co dzięki niemu możesz zyskać?

Specjalistyczny kurs dla przyszłych fachowców

Na szkolenie z zakresu uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego, które dotyczy suwnic, możesz zapisać się, jeśli ukończyłeś już osiemnasty rok życia. Ponadto musisz być absolwentem co najmniej szkoły podstawowej i otrzymać od lekarza medycyny pracy zaświadczenie potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku operatora suwnic. Samo szkolenie stanowi starannie zaprojektowany cykl zajęć dydaktycznych, podczas których zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą suwnic. Dodatkowo dowiesz się, jakie obowiązki spoczywają na operatorze suwnic przed rozpoczęciem pracy, w trakcie oraz po jej zakończeniu. Zapoznasz się z zagadnieniami z zakresu specjalistycznego maszynoznawstwa, które przybliżą Ci mechanizmy funkcjonowania danych urządzeń i specyfikę ich budowy. Prowadzący przedstawi również przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Z taką wiedzą będziesz mógł przystąpić do praktycznej części kursu, która odbywa się przy wykorzystaniu suwnic IIS lub IS. Oczywiście przez cały ten czas będziesz pod opieką specjalistów, którzy zadbają o to, byś nabrał dobrych nawyków, dowiedział się, jak poprawnie realizować określone zadania oraz będą w stanie na bieżąco udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wszystko po to, byś uzyskał jak najlepsze przygotowanie do pracy.

Kurs na suwnice UDT w Rzeszowie – korzyści

Kurs kończy się przystąpieniem do egzaminu państwowego, który jest zdawany przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Egzamin dzieli się na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Uzyskanie pozytywnego wyniku z obu z nich skutkuje otrzymaniem świadectwa kwalifikacyjnego wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Taki dokument stanowi istotny atut w oczach potencjalnych pracodawców, którymi mogą być między innymi różnego rodzaju zakłady przemysłowe na terenie całej Unii Europejskiej. Dysponując świadectwem ukończenia kursu potwierdzonym pozytywnym wynikiem egzaminu, możesz ubiegać się o pracę na stanowisku operatora suwnicy, która przyniesie Ci wiele korzyści ekonomicznych i nie tylko. Jeśli Rzeszów jest miastem, na terenie którego przebywasz, rozważ organizowany przez nas kurs na suwnice UDT. Z pomocą naszej profesjonalnej kadry postawisz kolejny krok na drodze ku imponującej karierze!

Skontaktuj się z nami!