O firmie

Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami współpracować?

RADIIS to nowoczesna firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie spawalnictwa.

Nasz zespół składa się z utalentowanych inżynierów oraz specjalistów zajmujących się realizacją zadań związanych ze spawalnictwem. W obrębie naszych kompetencji znajduje się rekrutacja wykwalifikowanej kadry spawalniczej i monterskiej, szkolenia zawodowe oraz kompleksowa obsługa jak np. dobór sprzętu, sprzedaż czy doradztwo techniczne.

„Do pracy motywuje nas zadowolenie klientów oraz wspólny sukces jakim jest realizacja i zakończenie projektu. Cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do zagadnień.”

Zobacz jak wygląda nowoczesny ośrodek CKS Radiis:


RADIIS centrum kształcenia spawaczy spawalnictwo szkolenia
RADIIS centrum spawalnictwa szkolenia spawaczy sala kształcenia spawaczy
RADIIS centrum spawalnictwa szkolenia spawaczy sala wykładowa
RADIIS sprzedaż urządzeń spawalniczych spawarki i akcesoria spawalnicze

Kompetencje

Naszą siłą jest doświadczenie jakie zdobyliśmy realizując projekty w branży spawalniczej.

Dziś firma RADIIS to grupa ludzi działających z pasją których umiejętnościom zaufało już ponad kilkadziesiąt firm.

Wieloletnie doświadczenie oparte jest na technicznym wykształceniu pracowników. Wierzymy że połączenie wiedzy i doświadczenia skutecznie przekuje się na Twój sukces.

Misja firmy

Misją firmy RADIIS jest dostarczanie na rynek kompleksowych rozwiązań w dziedzinie spawalnictwa dopasowanych do wymagań klienta zarówno na poziomie technicznym jak i biznesowym.

Co nas wyróżnia?

Każde zlecenie traktowane jest priorytetowo. Dokładamy najwyższej staranności podczas realizowanych zadań jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm.

Wiemy jak bardzo ważne jest indywidualne podejście do Klienta i oczekiwań jakie pragnie nam przekazać. Dlatego też każdy projekt realizowany jest według innych kryteriów.

Działamy nieszablonowo i zapewniamy dedykowane rozwiązania w dziedzinie szkoleń, doboru sprzętu i usług projektowych. Elastyczność i kompleksowość są dla nas szczególnymi cechami.

Zawsze staramy się wypracować różne rozwiązania które następnie analizujemy wspólnie z klientem aby wybrać te najodpowiedniejsze do potrzeb.

RADIIS_kim_jestesmy