Kurs na suwnice UDT w Sandomierzu

Kurs na suwnice UDT w Sandomierzu

Urząd Dozoru Technicznego zajmuje się w głównej mierze bezpieczeństwem urządzeń technicznych. Swoje działania opiera przede wszystkim na Ustawie o dozorze technicznym. Instytucja ustala formę i zakres szkoleń dla użytkowników i konserwatorów urządzeń technicznych. Ponadto UDT ewidencjonuje takie maszyny oraz prowadzi analizę ich uszkodzeń. Urząd Dozoru Technicznego ma swoją siedzibę w Warszawie, a dodatkowo w Polsce znajdują się oddziały terenowe oraz biura podlegające UDT.

Charakterystyka suwnic

Suwnica to urządzenie pracujące w ruchu przerywanym, podnosi i opuszcza określone elementy. Służy do transportu materiałów zarówno w poziomie, jak i w pionie, głównie w zakładach przemysłowych. Suwnica jest wyjątkowo użyteczna ze względu na możliwość pracy w dużych halach. Praktycznie nie występuje seryjna produkcja tych maszyn, każdy model jest dopasowywany pod specjalne wymagania klienta.

Suwnica składa się z konstrukcji nośnej. Ponadto urządzenie jest wyposażone w mechanizmy podnoszenia i ruchu jazdy oraz układ sterowania. Każdy model posiada również wyposażenie dodatkowo zależne od wymagań klienta.

Jak zdobyć uprawnienia na suwnice – kurs UDT

Chcesz rozpocząć pracę w budownictwie lub zakładach przemysłowych? Nudzi Cię siedzenie za biurkiem? Nie straszna Ci praca w stoczniach czy portach? Koniecznie wybierz kurs na suwnice UDT w Sandomierzu.

Dzięki takiemu kursowi zdobędziesz kwalifikacje do pracy jako operator suwnic. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz zajęć praktycznych. Po zakończeniu nauki podejdziesz do egzaminu państwowego organizowanego przez Komisję Egzaminacyjną. Egzamin składa się dwóch etapów: najpierw sprawdzana jest wiedza, później umiejętności praktyczne.

Zajęcia prowadzone są dla osób pełnoletnich posiadających ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy oraz minimum podstawowe wykształcenie. Na kursie poznasz zasady BHP oraz ogólną wiedzę na temat suwnic. W każdym momencie szkolenia można zadawać pytania, a prowadzący na pewno z chęcią rozwieją wszystkie wątpliwości. Instruktorzy podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia, co zapewnia miłą atmosferę.

Zalety ukończenia kursu

Jeśli zależy Ci na ciekawej, satysfakcjonującej pracy, nie wahaj się, tylko przyjdź na kurs na suwnice UDT w Sandomierzu. Obsługa urządzeń transportu bliskiego to ceniona przez pracodawców umiejętność. Zdobycie takich uprawnień pozwoli Ci wybić się na rynku pracy i spełnić swoje marzenia. W przyszłości warto rozważyć również inne kursy na urządzenia transportu bliskiego.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta kursu na suwnice UDT w Sandomierzu, skontaktuj się z nami.

 

Skontaktuj się z nami!