Kurs cięcia plazmowego w Sandomierzu

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? Marzą Ci się lepsze zarobki? A może planowałeś zapisać się na kurs cięcia plazmowego w Sandomierzu już od dłuższego czasu? Jeśli na którekolwiek z tych pytań udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi, to idealnie trafiłeś. Nie będziesz musiał przeszukiwać Internetu w celu znalezienia kursu cięcia plazmowego – już dziś możesz się na niego zapisać. Nasza firma organizuje go w Sandomierzu.

Kurs cięcia plazmowego w Sandomierzu – co musisz wiedzieć?

Cięcie plazmowe za pomocą łuku plazmowego to proces odbywający się w sposób zmechanizowany lub też ręczny. Plazma składa się z takich elementów jak: źródło plazmowe, palnik plazmowy, przewód uziemiający oraz części eksploatacyjne. Na kursie nauczysz się, w jaki sposób ciąć materiały, które przewodzą prąd, takie jak: blachy, kształtowniki, rury czy siatki. Jeśli kiedyś widziałeś robota przecinającego jakąś blachę, to prawdopodobnie został w nim zainstalowany system plazmowy.

Jeżeli chodzi o spawanie ręczne, to na rynku dostępnych jest wiele spawarek, które wykorzystują tę medotę. Jest to m.in. Cutmaster 120 czy też 100, natomiast w przypadku spawania plazmowego metodą zmechanizowaną, do wyboru jest m. in. sprawarka Serie A czy m3 Plasma System.

Kurs cięcia plazmowego – korzyści

Dzięki uczestnictwu w kursie nauczysz się spawania metodą, która będzie coraz częściej wykorzystywana w przedsiębiorstwach. Ponadto znacznie polepszy to Twoją sytuację na rynku pracy, ponieważ lepiej wykwalifikowany pracownik z pewnością może liczyć na większe zarobki. Posiadając takie uprawnienia, problemy ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy odejdą w zapomnienie.

Dlaczego warto wybrać kurs organizowany przez Radiis?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by oferować swoim klientom usługi wysokiej jakości. O naszej renomie świadczy m.in. to, że posiadamy atest Instytutu Spawalnictwa, zrealizowaliśmy już ponad 200 projektów, a przede wszystkim, nasi instruktorzy to odpowiednio wykwalifikowana kadra inżynierska potrafiąca przekazać wiedzę.

Pomimo tego, że jesteśmy kojarzeni głównie ze spawalnictwem, to jednak szkolimy też w innych dziedzinach. U nas zrobisz kurs również na wózki jezdniowe czy też suwnice. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, czy wziąć udział w kursie cięcia plazmowego w Sandomierzu, to skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Z nami możesz zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany swojego zawodu lub też podniesienia swoich kwalifikacji.

Skontaktuj się z nami!