Kurs podesty UDT w Lublinie

W ostatnim czasie handel w Internecie znacznie poszerzył swoje zasięgi. Obsługa dużych sklepów jest nieodłącznie związana ze zwiększeniem powierzchni magazynowych, przeznaczonych do przechowywania i kompletowania zamówień online. Do realizacji każdej wysyłki niezbędny jest zespół pracowników halowych, w tym operatorów wózków widłowych i podestów ruchomych. Aby dostać pracę na jednym z takich stanowisk konieczne jest posiadanie aktualnych uprawnień. Zdobędziesz je na kursie UDT w Lublinie, który organizujemy.

Jakie kursy wchodzą w zakres szkoleń UDT?

Do kursów UDT oferowanych przez naszą firmę można zaliczyć:

– kurs konserwatora urządzeń,

– kurs operatora wózków jezdniowych ,

– kurs operatora żurawia,

– kurs operatora suwnic,

– kurs operatora podestów ruchomych.

Jeśli nie posiadasz jeszcze wymaganych uprawnień na stanowisko, o które chcesz się ubiegać, jest to dobry moment na wybranie jednego z nich. Rekomendujemy podjęcie kursu obsługi podestów UDT w Lublinie.

Gdzie można odbyć kurs na podesty

Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Jednym z miast, które można zgłosić jako miejsce szkoleniowe, jest Lublin. Istnieje możliwość zorganizowania takiego szkolenia zarówno dla prywatnej grupy, jak i z polecenia firmy. Jeśli planuje się odbycie szkolenia poza stacjonarną siedzibą naszej firmy, tj. w miejscu innym niż ośrodek CKS w Nisku k. Stalowej Woli, pierwszą rzeczą, jaką musisz ustalić, jest dostępność urządzenia. Szkolenie z zasady odbywa się z użyciem podestów ruchomych, które są własnością zakładu lub osoby szkolonej. Istnieje jednak możliwość dostarczenia dedykowanego urządzenia przez naszą firmę.

 Gdzie przydają się uprawnienia UDT?

Kurs podestów w Lublinie jest dla Ciebie, jeśli planujesz rozpoczęcie nowej ścieżki kariery lub potrzebujesz odświeżenia swojej wiedzy z zakresu obsługi operatorów magazynowych. Uprawnienia UDT są cenione i respektowane w przedsiębiorstwach na terenie całej Unii Europejskiej. Obecnie w Polsce funkcjonuje i dobrze prosperuje znaczna ilość powierzchni magazynowych, nieustannie też powstają kolejne. W każdej takiej hali potrzeba kilku grup pracowników, w tym wprawnych operatorów podestów ruchomych. Praca w dużym przedsiębiorstwie wiąże się ze stabilizacją finansową i benefitami pozapłacowymi, dlatego koszt szkolenia z pewnością szybko się zwróci. Każde dodatkowe uprawnienie daje też większe szanse na ciągłość zatrudnienia. Jeżeli chcesz ustabilizować swoją pozycję na rynku pracy, weź udział w szkoleniu.

 

Skontaktuj się