Konstrukcje spawane

konstrukcje_stalowe

RADIIS S.C. jest firmą doświadczoną w projektowaniu obiektów przemysłowych o różnorodnym przeznaczeniu. Tworzymy magazyny, wiaty oraz inne obiekty przemysłowe w sposób kompleksowy i z pełnym profesjonalizmem. Nasza współpraca z inwestorem obejmuje wszystkie etapy od projektowania, dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, aż po wykonanie i montaż zaprojektowanych obiektów.

Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań, dbamy o potrzeby klientów dzięki czemu gwarantujemy wysoką optymalizację konstrukcji obiektu przemysłowego co pozwala to na znaczne obniżenie kosztów wykonania. Trwałość konstrukcji i Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KONSTRUKCJE STALOWE OFEROWANE PRZEZ RADIIS?

Stal to materiał powszechnie stosowany o wysokiej wytrzymałości i budowane z niej konstrukcje pozwalają na kształtowanie funkcjonalności obiektu w bardzo szerokim stopniu. Dbamy o detale zarówno podczas projektowania jak i montażu. Proponowane przez nas rozwiązania mają na celu uzyskanie budynków charakteryzujących się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi oraz akustycznymi i cieplnymi.

 

Konstrukcje stalowe hal przemysłowych i magazynowychRAMA01

Konstrukcje nośne maszyn i urządzeń
M01

Konstrukcje podestów i pomostów produkcyjnych
RAMA02

Obudowy i akcesoriaRAMA03

Wiaty, garaże i przystanki